👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت بیع سلف یا سلم در قوانین حقوقی به چه معناست

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت بیع سلف یا سلم در قوانین حقوقی به چه معناست

پاورپوینت بیع سلف یا سلم در قوانین حقوقی به چه معناست شامل 22 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان حقوق کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

22

حجم

198/1004 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت بیع سلف یا سلم در قوانین حقوقی به چه معناست

پاورپوینت بیع سلف یا سلم در قوانین حقوقی به چه معناست شامل 22 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان حقوق ، علوم سیاسی ، بازرگانی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

با نگاه اولیه به قانون مدنی که مهم‌ترین مقررات مربوط به قراردادهای میان مردم ازجمله خریدوفروش، اجاره، رهن و قرض را بازگو می‌کند، به‌سادگی می‌فهمیم که گاهی حتی روخوانی مواد این قانون تا چه اندازه می‌تواند برای ما سخت باشد. در دوران حکومت رضاخان در ایران قرار شد تا قانون مدنی ایران برای اولین‌بار تدوین شود. در کش‌وقوس تدوین اولین قانون مدنی و تأثیرات متفاوتی که جریان‌های مختلف و نظام قانو‌ن‌گذاری کشورهای مختلف می‌توانست بر این قانون‌گذاری مهم داشته باشد، نهایتا قرار بر این شد که قانون مدنی ایران به‌علتِ جایگاه قدیمی و مقبولیت عمومی برمبنای فقه شیعی تدوین شود. با تأثیرگذاری فقه شیعی در این تدوین، فصول مختلف این قانون نیز متأثر از ابواب فقهی درمورد معاملات میان مردم شد. به‌همین‌جهت در قانون مدنی ایران می‌توان فصول معاملات، وصیت، ارث، اخذ به شفعه را دید؛ اما مهم‌ترین عقد یا معامله‌ای که در این قانون دیده می‌شود، «عقد بیع» به‌معنای خریدوفروش است. در این نوشتار به بررسی مختصر بیع و یکی از انواع آن، بیع سلف، می‌پردازیم.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

بیع چه نوع معامله‌ای است؟

بیع سلف یا سلم

پایان

عنوان : بیع سلف یا سلم در قوانین حقوقی به چه معناست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 200 کیلوبایت

تعداد صفحات : 22

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پرسشنامه سیستم های مغزی رفتاری (BIS ،  BAS) کارور و وایت جزوه درس اصول و مقررات پیمان - مدیریت ساخت پاورپوینت مهندسی ارزش و ارزش آفرینی در حسابداری مدیریت پاورپوینت تحلیل مدرسه معماری اهدایی اهیو ohio آمریکا پاورپوینت روش‌های اجرا و فرآورده‌های نوین گچی